פרזול דלת פנים

כאשר אנו משפצים את הבית חשוב שנקפיד על כל הפרטים מהקטן ועד הגדול. חשוב לבחור את אנשי המקצוע הנכונים בכל תחום; בנייה, חשמל, אינסטלציה, עיצוב ועוד. אך מה לגבי פרזול דלת פנים? אנשים רבים משפצים או בונים את ביתם ושוכחים לשים דגש על פרט חשוב מאוד, פרזול דלתות כניסה וכמובן פרזול דלתות פנים.

כאמור, המחשבה בשיפוץ הבית היא כוללנית ובראייה נרחבת על שלל ההיבטים הכרוכים בשיפוץ ובעיצוב החדש. אומרים שאין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני ולכן, פרזול דלתות כניסה הוא כל כך חשוב. הוא מקנה מראה יוקרתי וססגוני אשר פוגש את באי הבית בכניסה.


כולנו מכירים את התחושה שנכנסו למבנה מרשים כמו מסעדה, או בית של מכרים והמראה הפנימי אינו משתווה למראה החיצוני. אנשים רבים מפנים את כל המשאבים שלהם לנראות חיצונית ושמים פחות דגש על עיצוב פנים בכל הנוגע לפרטים הקטנים. כיום עם התפתחות האינטרנט והמודעות החברתית לטרנדים פרזול מודרני לדלתות פנים הפך מבוקש מאוד.

פרזול דלת פנים

כאשר אנו מדברים על שימת לב לפרטים הקטנים אנו מדברים על פרזול דלתות פנים. רוב האנשים נוטים לשים דגש רק על סוג ומראה הדלת עצמה, אך שוכחים מרכיב לא פחות חשוב פרזול דלת פנים.

פרזול דלת פנים מראה על חשיבה אסתטית גבוהה שכן מדובר בעיצוב פנימי ולא בעיצוב חיצוני שכל עובר אורח יכול לראות. פרזול דלת פנים מקנה אווירה של יוקרה פנימית בבית ומוכיחה כי המחשבה העיצובית שלכם היא קודם כל עבורכם ועבור בני ביתכם.

אם כן, מהו בעצם פרזול מודרני לדלתות פנים? ובכן, כאשר אנו בוחרים דלת פנים המפרידה בין חדרים או חדרי אמבטיה ושירותים, עלינו להבין כי גם הידית, המנעול ואף המעצור הרגלי של הדלת הם חלק בלתי נפרד מהעיצוב הכולל של הדלת. בחדרי שירותים ומקלחת למשל, ניתן לבחור מנעול מעוצב ויוקרתי ממתכת אשר נותן חיווי נעילה וכך נדע האם החדר תפוס או פנוי. בנוסף, נוכל לבחור בצוהר אור אשר מאפשר לנו לראות אם שכחנו אור דולק בחדר מצד אחד, מצד שני באור יום יהווה עוד מקור המכניס קרן אור עגולה ויפה הביתה.

 

לקבלת הצעת מחיר והזמנות 
חייגו 074-769-14-06 
או מלאו את הטופס

 


לקבלת הצעת מחיר הזמנות
חייגו 074-769-14-06
או מלאו את הפרטים 
ואנו נחזור אליכם

לקבלת הצעת מחיר הזמנות חייגו 074-769-14-06 או מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם

 


צרו איתנו קשר

phone2, phone, contact, telephone, support, call

074-769-14-06

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

iron@mandaringroup.co.il

location3, location, map, marker, pin

דוד פנקס 31, נתניה

clock2, clock, time, schedule

א'-ה' 09:00-19:00  |  ו' 09:00-14:00