מקלחונים בנתניה

איך לבחור נכון את המקלחון לחדר האמבטיה? בהגיעכם לבחור את המקלחון המתאים ביותר חשוב להזמין איש מקצוע שיבצע את המדידות בצורה מדוייקת ומיומנת. היתרון בהזמנת מקלחון נמצא ביכולת של הלקוח לבקש התאמה אישית לסגנון האישי שלו. ישנן אופציות רבות לסוגי החומרים, הגדלים והעיצוב של המקלחון וישנו חופש רב ללקוח בבחירת המקלחון לבית שלו. באזור השרון ובעיר נתניה ניתן להזמין התקנת מקלחונים בהתאמה אישית. התקנת מקלחונים בנתניה נעשית על-ידי חברה המעסיקה מתקינים מקצועיים ומשווקת מקלחונים באזור השרון.

התקנת מקלחונים בשרון

אם אתם מחפשים התקנה של מקלחונים בנתניה או התקנה של מקלחונים בשרון תוכלו לבחור בין 2 הסוגים העיקריים של המקלחונים הקיימים היום. אחד הסוגים הנפוצים הם מקלחונים חזיתיים.

המקלחונים לרוב מותקנים עם דלת המאפשרת פתיחה פנימה והחוצה עד 90 מעלות והיא נוחה לשימוש לכל גיל ובעיקר למבוגרים המתקשים להרים את הרגליים בכדי להיכנס לאמבטיה.

הסוג הנפוץ השני הוא מקלחונים פינתיים. מקלחונים פינתיים מאפשרים ניצול מקסימלי של חדר האמבטיה ושימוש בחלל הפנוי להוספת ארונות אמבטיה גדולים ומעוצבים.

לאחר שבחרנו בין מקלחונים פינתיים לבין מקלחונים חזיתיים עכשיו נדרש מאיתנו לבחור את עיצוב הזכוכית למקלחונים. מקלחונים מזכוכית מורכבים ממספר חומרים שונים שאחד מהם הוא זכוכית העמידה לחום ולקור. מקלחונים מזכוכית נדרשים להחזיק שנים רבות בטמפרטורות גבוהות של מים רותחים ובשינויי טמפרטורה מהירים מחום לקור. לכן, יש חשיבות בבחירת מקלחונים מאיכות טובה שיחזיקו לטווח ארוך ללא תקלות. בכדי לבחור את המקלחון הטוב ביותר לבית או לדירה שלכם, מומלץ לכם לפנות כבר עכשיו לחברת מנדרין המתמחה במקלחונים בנתניה בפרט ובאזור השרון בכלל.

התקנת מקלחונים בנתניה של חברת מנדרין

לאחר שפניתם לחברת מנדרין, נציג החברה יגיע אליכם לבצע מדידות בחדר האמבטיה בכדי להתאים את גודל המקלחון לחדר. לאחר המדידות תוכלו לבחור, יחד עם צוות חברת מנדרין, את המקלחון שיהיה המתאים ביותר לחלל החדר. בנוסף למקלחונים בנתניה, חברת מנדרין משווקת גם ארונות אמבטיה מעוצבים המאפשרים לכם לבצע הזמנה מלאה של מקלחון וארונות אמבטיה בעיצוב תואם לפי הסגנון שלכם. ברגע שבחרתם בחברת מנדרין, תהיו סמוכים ובטוחים שתקבלו שירות מקצועי ואמין.
 

לקבלת הצעת מחיר והזמנות 
חייגו 074-769-14-06 
או מלאו את הטופס

 


לקבלת הצעת מחיר הזמנות
חייגו 074-769-14-06
או מלאו את הפרטים 
ואנו נחזור אליכם

לקבלת הצעת מחיר הזמנות חייגו 074-769-14-06 או מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם

 


צרו איתנו קשר

phone2, phone, contact, telephone, support, call

074-769-14-06

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

iron@mandaringroup.co.il

location3, location, map, marker, pin

דוד פנקס 31, נתניה

clock2, clock, time, schedule

א'-ה' 09:00-19:00  |  ו' 09:00-14:00