מטבחים

חברת מנדרין המשווקת בין היתר דלתות פנים וחוץ ופרקטים מרהיבים, מתמחה גם בשיווק וייצור מטבחי איכות. מומחי מנדרין מפעילים נגרייה ומסגריה, המייצרים מטבחי איכות וקונסטרוקציות מתכת, שערים, מעקות ועוד. צוות המומים מספק לכם תובנות חשובות בעיצוב מטבחים ושדרוג המטבח. מה חשוב – פונקציונליות או עיצוב, מה זאת אומרת שהמטבח נכנס הביתה ועוד כמה דברים שלא תרצו לפספס.
נגרות איכותית נותנת לכם יותר
כפי שחיפויים בעיצוב אישי יכולים להפוך את הבית שלכם למושלם בשבילכם, לפי הטעם שלכם, כך גם במטבחים. נגרות איכותית, בעיצוב אישי שאתם בוחרים, מעניקה לכם את המטבח המושלם. כזה שמתאים בדיוק לבית שלכם. אין פלא שזה הסטנדרט המועדף על אדריכלים ומעצבי בתים. מובן שגם קבלנים מהשורה הראשונה יציבו מטבחים בנגרות איכותית. כל זאת, מכיוון שאופי המטבח הוא זה שמשפיע רבות על האווירה בבית כולו.

מה זאת אומרת "המטבח נכנס הביתה"
הטרנד הכי נכון בעיצוב מטבחים מתייחס כיום למטבח בתור חלק אינטגרלי מהבית. הרבה יותר מקובל לבחור מטבחים פתוחים, לעצב אותם כך שהם משתלבים יפה ובטבעיות ביחד עם הסלון או עם פינת האוכל. כלומר, המטבח כיום בעצם "נכנס הביתה" ואיננו מתקיים בחדר נפרד.

חלק זה הכי הכי
מאוד מקובל כיום לעצב מטבחים חלקים. כלומר, מינימום פרזול והעדפה של ארונות חלקים ומגירות טריקה שקטות. אמנם, יש עדיין כאלה ששומרים אמונים לידיות ופרזולים נאים, אבל אלה חייבים להיות באמת יוצאים מן הכלל. ואי אפשר בלי להזכיר את הטרנד החלק שבו הארונות מסתירים בתוכם את המכשירים השונים, אם זה מדיח כלים, אם זה תנור וכל היתר.

עיצוב בלי פונקציונליות זה פשוט לא הולך
עם כל הרצון להשיג מטבח מעוצב ויפה, לעולם אין לתת עדיפות על היופי על פני פונקציונליות ושימושיות. יש לתכנן משטחי עבודה נוחים ובגובה הראוי. יש לדאוג למקומות אחסון, מזווה נוח, מדפים שקל לגשת אליהם. אמנם לא כולם מודעים לזאת בתחילה, אך עם הזמן, ברור שמטבח שלא יהיה פרקטי יגרום לתחושה לא נוחה. פונקציונליות, יופי, עיצוב, כשהאחד לא בא על חשבון השני, התוצאות מושלמות.

לקבלת הצעת מחיר והזמנות 
חייגו 074-769-14-06 
או מלאו את הטופס

לקבלת הצעת מחיר והזמנות 
חייגו 074-769-14-06 
או מלאו את הטופס

 


לקבלת הצעת מחיר הזמנות
חייגו 074-769-14-06
או מלאו את הפרטים 
ואנו נחזור אליכם

לקבלת הצעת מחיר הזמנות חייגו 074-769-14-06 או מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם

 


צרו איתנו קשר

phone2, phone, contact, telephone, support, call

074-769-14-06

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

iron@mandaringroup.co.il

location3, location, map, marker, pin

דוד פנקס 31, נתניה

clock2, clock, time, schedule

א'-ה' 09:00-19:00  |  ו' 09:00-14:00