דלת פנים מעוצבת

איך אפשר לבחור את העיצוב המתאים ביותר לדלתות הבית? לפני שבוחרים עיצוב לדלתות הפנים, יש חשיבות להתאמת הדלת לחדר המיועד. דלת פנים מעוצבת לחדרי שירותים ומקלחת עשויה מחומרים המתאימים לתנאי לחות ורטיבות. בבחירת דלת פנים מעוצבת לחדרי שינה, אנחנו נשים הדגש על הפונקציונליות של הדלת. דלתות טריקה שקטה ודלתות פנים מבודדות מרעש הן נפוצות יותר לחדרי שינה.

האם דלת לבנה היא אלגנטית או לא? דלת לבנה היא אכן דלת אלגנטית אך יש דלתות בצבעים שונים בגווני חום ואדמה הנחשבים אלגנטיים בהתאם. דלת פנים אלגנטית מתאפיינת בעיצוב עם קווים רכים ונקיים ההופכים את הדלת ליפה אך לא בולטת מעבר למידת הצורך. הצבעים הנפוצים ביותר של דלת פנים אלגנטית הם צבע לבן וצבע קרם.

דלת פנים מתאפיינת בחריטה מעוגלת יותר המתאימה לדלתות ישנות. דוגמאות קלאסיות הן פופולריות ואף ניתן לראות עלייה בקניית דלת פנים קלאסית בצבעים בהירים כמו תכלת, צבע שלא מאפיין דלתות עכשויות ומודרניות.

דלת פנים מודרנית

את דלת פנים קלאסית החליפה דלת פנים מודרנית עם מנעול וסגירה פנימית על-ידי מנגנונים שונים העשויים מתכת. אם תמיד היה חשש שהמפתח של הדלת יתקע בזמן שאתם בחדר השירותים או המקלחת, החשש הזה נעלם עם פיתוח מנעולים וצילינדרים חדשים. המנעולים החדשים מאפשרים סגירה של החדר רק בחלק הפנימי שלה בעזרת מנעול נעילה פנימי מעוצב ונוח לתפעול.

שיטת הסגירה המודרנית מספקת פרטיות מלאה לבני הבית בתוך החדרים והמנגנון המודרני לא דורש שימוש במפתח העלול להיתקע או להישבר בתוך מנעול הדלת. אם החלטתם לבחור בדלת פנים מודרנית חשוב שתבחרו דלתות פנים ממותגים מוכרים. צוות חברת מנדרין המנוסים בפתרונות בניה ועיצוב, יתנו לכם את הכלים לבחור דלת פנים מעוצבת המתאימה ביותר לכל חדר בבית.

דלת פנים מעוצבת של חברת מנדרין

חברת מנדרין ממוקמת בעיר נתניה וניתן להגיע לחברה בצורה נוחה מכל מקום בארץ. חברת מנדרין מציעה ללקוחותיה לבחור דלת פנים מעוצבת ממגוון דלתות שהחברה משווקת וכולן ממותגים נבחרים וותיקים בתחום דלתות הפנים. חברת מנדרין תבצע עבורכם התאמה מדוייקת של דלת לכל חדר.
 

לקבלת הצעת מחיר והזמנות 
חייגו 074-769-14-06 
או מלאו את הטופס

 


לקבלת הצעת מחיר הזמנות
חייגו 074-769-14-06
או מלאו את הפרטים 
ואנו נחזור אליכם

לקבלת הצעת מחיר הזמנות חייגו 074-769-14-06 או מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם

 


צרו איתנו קשר

phone2, phone, contact, telephone, support, call

074-769-14-06

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

iron@mandaringroup.co.il

location3, location, map, marker, pin

דוד פנקס 31, נתניה

clock2, clock, time, schedule

א'-ה' 09:00-19:00  |  ו' 09:00-14:00