דלתות פנים

חברת מנדרין מתמחה בפתרונות מעוצבים ומגוונים לבית. מנדרין מפעילה מסגריה ונגריה מקצועיים במיוחד. בנוסף לכך, היא גם משווקת מורשית של מותג הדלתות המוביל – דלתות חמדיה. בעזרת הטיפים הבאים מצוות מנדרין, תדעו כיצד לבחור דלתות פנים מעולות ועיצובים יפהפיים.
דלתות פנים בוחרים רק ממותגים איכותיים
יש בנמצא שלל דלתות במגוון רחב של עיצובים. לפני שנסקור כמה אפשרויות עיצוב ראויות, ראוי לעמוד על כלל חשוב. מי שרוצה דלתות טובות באמת, איכותיות, צבעוניות, עמידות ואפילו מבודדות מרעש, טוב יעשה אם לא יתפשר. בוחרים רק מותגים איכותיים. איך עושים את זה? אנו ממליצים למשל על דלתות של חברת חמדיה. מותג כחול לבן (מקיבוץ חמדיה) אשר מייצר דלתות באיכות גבוהה עשרות שנים, לא פחות.

איך לבחור דלתות פנים מעוצבות
יש בנמצא מגוון רחב מאוד של דגמים ולא כדאי לקחת את הדגם הראשון מישהו הציע לכם, ללא מחשבה תחילה. קודם כל חשבו איזה סגנון אתם מעדיפים בבית. את הדלת אפשר להתאים לצבעי הקירות, לחיפויי קירות, לתאורה. לא פחות חשוב, ניתן למצוא עיצובים כרצוי לכם, למשל צעירים, קווים קלאסיים, דלתות בסגנון כפרי וכו'.

החליטו אם אתם רוצים דלת בסגנון חלק או כזאת שמתהדרת בחלונות קטנים (מאוד פופולרי היום), פנלים או חריטות. מלבד העיצוב שימו לב למאפיינים מיוחדים לדלתות מסוימות. למשל, יש דלתות חסינות חום, דלתות מבודדות רעש, דלתות עמידות למים (לחדרים רטובים, מקלחות, שירותים).

סטנדרט או עיצוב מיוחד
ניתן להזמין דלתות פנים לכל פרויקט, בהתאמה מיוחדת. קבלנים בדרך כלל מזמינים דלתות באיכות נאותה, אך בסגנון סטנדרט, שפונה למכנה משותף רחב למדי. בנוסף, יש בנמצא עיצובים מיוחדים, שמתאימים למשל לבעלי בתים פרטים או למעצבים ואדריכלים שמתכננים ומשפצים דירה או בית פרטי עבור לקוחותיהם.

קבלנים או אדריכלים, מעצבים, יזמים, לקוחות פרטיים, כולם מוזמנים למנדרין, להתרשם ממגוון רחב של דלתות פנים איכותיות, רק מהחברות והמותגים הטובים ביותר. דלתות בצבעים ניטרליים או לחילופין, צבעים עזים. דלתות חלקות עם פרזול תואם או דלתות בשילוב צוהר אחד או יותר, ברמת שקיפות רצויה ושלל ידיות ופתרונות בהתאמה אישית.

לקבלת הצעת מחיר והזמנות 
חייגו 074-769-14-06 
או מלאו את הטופס

לקבלת הצעת מחיר והזמנות 
חייגו 074-769-14-06 
או מלאו את הטופס

 


לקבלת הצעת מחיר הזמנות
חייגו 074-769-14-06
או מלאו את הפרטים 
ואנו נחזור אליכם

לקבלת הצעת מחיר הזמנות חייגו 074-769-14-06 או מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם

 


צרו איתנו קשר

phone2, phone, contact, telephone, support, call

074-769-14-06

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

iron@mandaringroup.co.il

location3, location, map, marker, pin

דוד פנקס 31, נתניה

clock2, clock, time, schedule

א'-ה' 09:00-19:00  |  ו' 09:00-14:00