דלתות כניסה אלומיניום

דלתות הן כבר מזמן לא רק בול עץ המשמש חוצץ בין פנים הבית לחוץ. בשנים האחרונות דלתות כניסה יוקרתיות הפכו לטרנד החם בעולם העיצוב ויותר ויותר אנשים שמים דגש על דלתות מעוצבות ומוקפדות אשר מותירות רושם ראשוני מצוין לכל באי הבית.

דלתות כניסה מגיעות במגוון צבעים, סוגים וסגנונות, כאשר דלתות הכניסה המבוקשות ביותר הן דלתות כניסה אלומיניום ודלתות כניסה מעץ.

דלתות כניסה אלומיניום

כאשר אנו מדברים על דלתות כניסה יוקרתיות, אנו מדברים על דלתות כניסה אלומיניום. אלומיניום היא מתכת כלה לכיפוף ונוחה לעיצוב בצבע כסוף, אשר משמשת כחומר גלם כמעט בכל ענף שרק תוכלו להעלות על דעתכם. דלתות כניסה מאלומיניום  מאופיינות במגוון אפשרויות עיצוביות, משקל נמוך ואורך חיים ארוך.

חשיפה לתנאי מזג האוויר לאורך כל ימות השנה פוגעת כמעט בכל חומר, אך דלתות כניסה אלומיניום אינן מחלידות, עמידות בתנאים קשים ושומרות על איכותן לאורך שנים ארוכות.

אמנם דלתות כניסה אלומיניום הן הפופולאריות ביותר בשנים האחרונות, אך אל נא לשכוח את חומר הגלם הקלאסי, עץ. כאשר אנו בוחרים דלתות כניסה, עלינו להתאים את חומר הגלם לעיצוב של הבית. הדלתות מתאימות לכל עיצוב קלאסי או כפרי אשר נותן תחושה של יוקרה עם עתיקות יפהפייה.


באשר אנו בוחרים בדלתות כניסה מעץ, חשוב לבחון טוב, טוב את איכות העץ והעובי שלו. כאמור, דלתות כניסה עומדות בתנאי מזג אוויר שנתיים ולמרות שהן מצופות בחומרי איטום ושמירה על חומר, חשוב לוודא כי מדובר בעץ מלא איכותי המשלב איכות ומראה.

אחד הדברים המרשימים ביותר שאנו עומדים בפתחו של מבנה, הוא ללא ספק הגודל שלו. כאשר אנו עומדים מול כנסיית ענק או טירה עתיקה אנו מתרשמים מגובהן ותוהים כיצד בנו ככה בימים עברו ללא טכנולוגיה מתקדמת. גם כיום, כאשר אנו עומדים בפתחו של בית משרדים, הוא לא חייב להיות מעוצב בצורה גנרית. דלתות כניסה כפולות הן אופציה עיצובית נהדרת אשר מייצרת תגובות פליאה לגודל ועיצוב ומעניקות לכל בית או משרד תחושה יוקרתית.


אצלנו בקבוצת מנדרין תוכלו למצוא מגוון רחב של דלתות כניסה כפולות.
 

לקבלת הצעת מחיר והזמנות 
חייגו 074-769-14-06 
או מלאו את הטופס

 


לקבלת הצעת מחיר הזמנות
חייגו 074-769-14-06
או מלאו את הפרטים 
ואנו נחזור אליכם

לקבלת הצעת מחיר הזמנות חייגו 074-769-14-06 או מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם

 


צרו איתנו קשר

phone2, phone, contact, telephone, support, call

074-769-14-06

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

iron@mandaringroup.co.il

location3, location, map, marker, pin

דוד פנקס 31, נתניה

clock2, clock, time, schedule

א'-ה' 09:00-19:00  |  ו' 09:00-14:00