דלתות טריקה שקטה

מה הכי חשוב לדעת לפני שמזמינים התקנת דלת פנים? לפני שמזמינים התקנה של דלת פנים לבית, הכי חשוב לדעת שהסטנדרט היום לדלתות פנים הן דלתות טריקה שקטה. דלתות אלו מתאפיינות בחומרים המוצמדים לדפנות הדלת אשר נועדו למנוע רעש עם סגירה או טריקת הדלת. האם יש חשיבות לדלתות טריקה שקטה? התשובה היא בהחלט כן. בבית בו מתגוררת משפחה עם ילדים יש משמעות לטריקת דלתות. דלתות ישנות אשר לא מותאמות לסטנדרט הקיים היום, הופכות להיות מטרד לדיירי הבית ומורידה את איכות החיים של בני המשפחה.

החדר הרלוונטי ביותר המתאים לסטנדרט של דלת טריקה שקטה הוא חדר התינוק. כל הורה יודע ששינת התינוק היא חשובה להתפתחות התינוק אך גם חשובה להורה שזקוק לזמן מנוחה ושינה.


לאחר שתינוק נרדם הרגע המשמעותי ביותר לפני שיוצאים מהחדר הוא רגע סגירת הדלת. תינוקות מסוגלים לזהות, במצבים מסויימים, את היציאה של ההורה מהחדר והרגע הזה יכול לגרום להם להתעורר ולבכות. לכן, דלת טריקה היא חשובה לצורך הירדמות התינוק וזו הדלת המומלצת ביותר לכל חדר תינוקות בכל בית בישראל.

בנוסף ליעילות הרבה של דלתות טריקה שקטה, דלתות פנים טריקה שקטה יכולות להוות חלק עיקרי מעיצוב הבית. דלתות פנים טריקה שקטה מעוצבות הפכו לפופולריות בשנים האחרונות וניתן לראות בבתים רבים בישראל דלתות טריקה שקטה בעיצובים מרהיבים המתאימים לעיצוב של הבית.

דלתות מטבח טריקה שקטה

בבתים רבים בישראל המטבח נבנה באופן כזה שניתן לסגור אותו באמצעות דלת ולהפריד אותו משאר החדרים בבית. המטבח נחשב לאחד החדרים השימושיים ביותר בבית ולכן יש חשיבות גם במטבח להתקין דלת טריקה שקטה. דלתות מטבח טריקה שקטה עשויות מחומרים איכותיים המתאימים ללחות והחום הנוצרים בחלל המטבח. בכדי לבחור דלתות טריקה שקטה אשר יתאימו לבית שלכם, כדאי לכם לפנות לחברת מנדרין.

חברת מנדרין ממוקמת ברחוב דוד פנקס 31 בעיר נתניה. חברת מנדרין מספקת למאות לקוחות ברחבי הארץ דלתות טריקה שקטות ופתרונות לבניה ועיצוב הבית והמשרד. צוות חברת מנדרין יתקין בביתכם את דלתות הפנים הטובות ביותר עבורכם.

 

לקבלת הצעת מחיר והזמנות 
חייגו 074-769-14-06 
או מלאו את הטופס

 


לקבלת הצעת מחיר הזמנות
חייגו 074-769-14-06
או מלאו את הפרטים 
ואנו נחזור אליכם

לקבלת הצעת מחיר הזמנות חייגו 074-769-14-06 או מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם

 


צרו איתנו קשר

phone2, phone, contact, telephone, support, call

074-769-14-06

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

iron@mandaringroup.co.il

location3, location, map, marker, pin

דוד פנקס 31, נתניה

clock2, clock, time, schedule

א'-ה' 09:00-19:00  |  ו' 09:00-14:00