דלתות חוץ

אף אחד לא רוצה שיפרצו אליו הביתה. אף אחד לא רוצה שיכנסו הביתה בלי רשות, בין אם נמצאים בבית ובין אם מחוצה לו. בעזרת המומחים של חברת מנדרין תוכלו לקבל כמה תובנות חשובות לגבי דלתות חוץ, איך בוחרים, מה לגבי עיצובים ואילו מותגים שווה להכיר.
מותגים מובילים שכדאי להכיר
יתכן שאתם קבלנים או יזמי נדל"ן ואתם מחפשים דלתות חוץ לפרויקט הבא שלכם. יתכן שאתם מעצבי פנים או לקוחות שרוצים לחדש את הבית. מה שחשוב הוא להכיר את מותגי דלתות החוץ המובילות. מותגים של דלתות גם יפות וגם חזקות.

בין המותגים המובילים בארץ אי אפשר שלא להזכיר חברת כמו הרמטיקס וכן שריונית חוסם. לכל חברה שלל עיצובים לבחירה, בדלתות חסינות במיוחד. מנדרין הינה משווק מורשה של הרמטיקס, שמפתחים דלתות כניסה חסינות פריצה וגם מעוצבות, עם אחריות ל-10 שנים נגד פריצה. מוצרי הרמטיקס עוברים עדכונים שוטפים כדי להיות תמיד צעד אחד לפני כולם.

גם שריונית חוסם זהו שם המוכר כמעט בכל בית. מותג וותיק אשר מפיץ את מוצריו הן בארץ והן בחו"ל. בשני מותגי העל הללו, האיכות והיופי מגיעים בד בבד עם מנגנון חזק ועמיד במיוחד בפני פריצה. מבוקשים על ידי קבלנים, מעצבי פנים, אדריכלים ובעלי בתים.

איך לבחור דלתות חוץ
לדברי מומחי מנדרין, בבחירת דלתות חוץ כדאי לשים לב לכמה דברים:
איכות המנגנון – איזה סוג של צילינדר ומנעול מותקנים בדלת.
חומרי הגלם – בדלתות מעולות הייצור נעשה על בסיס חומרים איכותיים, שמשלבים בין יופי והרמוניה לבין חוזק ובידוד מרעש.
העיצוב – דלתות חוץ יכולות להיות בעיצוב קלאסי ויש גם דגמים חדשנים, שכוללים מיני סורגים מקושטים, צהרים וחלונות קטנים, הטבעות של דוגמאות מעל חלקה החיצוני של הדלת ועוד. ישנם עיצובים השואבים השראה מחיפויי עץ, תריסים, ויש עיצובים אטרקטיביים בעלי מוטבים אורבניים.
גוונים – לא חייבים להסתפק בגוון משעמם. מומלץ להתאים את גווני הדלת לצבעי הבית ולצבעי סביבתו הקרובה. צבעים חמים מאוד יתאימו לאפקט כפרי. יש צבעים עזים וחזקים ויש גם צבעים רגועים ושלווים. הגוון והעיצוב מעבירים מסר ברור, לפי רצונכם. 

לקבלת הצעת מחיר והזמנות 
חייגו 074-769-14-06 
או מלאו את הטופס

לקבלת הצעת מחיר והזמנות 
חייגו 074-769-14-06 
או מלאו את הטופס

 


לקבלת הצעת מחיר הזמנות
חייגו 074-769-14-06
או מלאו את הפרטים 
ואנו נחזור אליכם

לקבלת הצעת מחיר הזמנות חייגו 074-769-14-06 או מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם

 


צרו איתנו קשר

phone2, phone, contact, telephone, support, call

074-769-14-06

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

iron@mandaringroup.co.il

location3, location, map, marker, pin

דוד פנקס 31, נתניה

clock2, clock, time, schedule

א'-ה' 09:00-19:00  |  ו' 09:00-14:00