אודותינו

חברת מנדרין, הינה חברה המתמחה בפתרונות רבים לבית, למשרד ולמוסדות בתחומים רבים ומגוונים.
לחברת מנדרין יש מסגריה ונגרייה בעלות ניסיון רחב בייצור מטבחים, קונסטרוקציות ממתכת למגוון רחב של עבודות, החל ממדרגות שערים מעקות ועד קונסטרוקציות מסביות לתעשייה.

חברת מנדרין הינה משווק מורשה של דלתות חמדיה, המפעל המתקדם של דלתות חמדיה מייצר דלתות מעוצבות במבחר ענק של דגמים וצבעים ודלתות הזזה במבחר עיצובים ומפרטים, בהתאם לצרכי הלקוח ודרישות הפרויקטים.

משווק מורשה של דלתות HERMETIX, המתמחה בפיתוח דלתות כניסה חסינות פריצה מעוצבות לבית עם 10 שנות אחריות נגד פריצה, דלתות פנים אקוסטיות עם צירים נסתרים מיוחדים נגד פגיעה באצבעות ילדים, ודלתות בקו אפס. כל מוצרי הרמטיקס עוברים עדכונים שוטפים כדי להיות תמיד צעד אחד קדימה.
משווק מורשה של חברת TOPBATH, החברה מובילה בתחום ייבוא, ייצור ושיווק ארונות אמבט, מקלחונים, ברזי מטבח/אמבט, אביזרי אמבט וכלים סניטריים. מוצרי החברה מותאמים לשוק הפרטי והעסקי הן כאחד.

משווק מורשה של כספות חברת YALE לחברה מגוון כספות ברמות אבטחה שונות העונות על דרישות ביטחון שונות וצרכים שונים: כספות ביתיות, כספות משרדיות, כספות מוגנות אש ועוד.

כמו כן חברת לחברת מנדרין יש מבחר גדול של פרקטים לבית, טפטים ופתרונות לחיפויי קיר רבים, בבעלות חברת מנדרין, חנות סמוכה 1000 מזרנים, מבחר ענק של מזרנים אורטופדיים ומיטות עיצוביות.
 


לקבלת הצעת מחיר הזמנות
חייגו 074-769-14-06
או מלאו את הפרטים 
ואנו נחזור אליכם

לקבלת הצעת מחיר הזמנות חייגו 074-769-14-06 או מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם

 


צרו איתנו קשר

phone2, phone, contact, telephone, support, call

074-769-14-06

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

iron@mandaringroup.co.il

location3, location, map, marker, pin

דוד פנקס 31, נתניה

clock2, clock, time, schedule

א'-ה' 09:00-19:00  |  ו' 09:00-14:00